Казкові кімнати

Зареєструйся на акцію
та отримай
доступ

                           Казковий бізнес 


Для веб-майстрів, дистриб'юторів дитячої продукції, для керівників дитячих і громадських установ, активних мам і тат і для всіх мають доступ до батьківської аудиторії ми пропонуємо ПАРТНЕРСТВО !


                              


                 Після реєстрації ви отримуєте унікальний код такого формату:

                                        AA0000

 

Цей код у кожного партнера різний, але працює однаково - дає покупцям знижку 25% на будь-який з наших продуктів. 

Отже, ваше завдання - роздавати людям свій код для знижки  25%.

Говоріть людям прямо, що ви наш партнер, що прямо зараз ви проводите рекламну акцію і що зараз через вас наші книги можна купити  дешевше. Поширюйте свої коди усно, письмово, на сайтах, в блогах, в журналах, на листівках, по телебаченню ... Будь-яким легальним способом. 

Можете навіть зробити свій власний сайт-магазин і пропонувати наші товари з нього дешевше . Люди будуть раді отримати від вас код-купон для покупки книги за півціни . Така реклама не дратує, а своєму розпорядженні до покупки. З цією знижкою ваш покупець отримає максимально можливу мотивацію і гарантовано залишиться задоволений, використавши ваш код і істотно заощадивши. Торгівля за знижкою завжди йде на ура!


За кодом ми зможемо визначити, що покупець прийшов від саме від вас, та  нарахуємо вам  високу для товарної партнерської програми комісію.


Наші книги - це унікальний і вкрай цікавий для найширшої аудиторії товар. Діти є майже у всіх, а от подібні книжки є у одиниць. Аудиторія широка і попит величезний! При цьому від вас не потрібно ніяких вкладень, і ризики щось втратити відсутні. З такими умовами ми просто впевнені, що ви гарантовано залишитеся задоволені і отримаєте більш ніж гідні гроші за свою працю!                                         

                         Зареєструватись 
Календарь
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Книги для развития ребёнка.Персональная детская сказка.Детские книги © 2020
Каталог детских ресурсов 
 KINDER.RU Я в Google+