Казкові кімнати

Зареєструйся на акцію
та отримай
доступ

Правила замовлення та повернення товару

1. Загальні положення

1.1. Поняття

Покупець - відвідувач, клієнт, замовник. Фізична або юридична особа, що розмістила Замовлення в Інтернет- магазині, або зазначена як  одержувач Товару, або використовує Товари, придбані в продавця.

Продавець - юридична особа І Love Tales, LLC (USA), що здійснює продаж Товарів Покупцеві. Представником і відповідальною особою на території РФ є ТОВ "Казки Про" (Москва)

Биллинг - юридична особа, що здійснює прийом коштів , що володіє відповідною ліцензією.

Інтернет-Магазин або Сайт - торгівельне підприємство, де продають Товари за допомогою Інтернет- Сайту, що належить Продавцеві, по одній з адрес у мережі Інтернет: http://koral.at.ua, skazkіpro.com, іlovetales.com, fotoskazkі.ru, fotokazkі.com.ua. На сайті представлена Інтернет- вітрина з товарів, пропонованих Продавцем, а також умови оплати й доставки цих товарів Покупцям. Продаж здійснюється шляхом оформлення Замовлень.

Товар - предмет купівлі- продажу на Сайті Продавця.

Замовлення - доручення, запит Покупця, оформлене через Сайт на виконання й доставку по зазначеній адресі обраного переліку Товарів.

Кур'єрська служба - Служба доставки, поштова або кур'єрська служба, що робить за договором  із Продавцем послуги по фізичній доставці Замовлень Покупцям.

1.2. Сайт належить і адмініструється Продавцем.

1.3. Замовляючи товари через Інтернет- Магазин, Покупець погоджується із Правилами продажу товарів (далі - Правила), викладеними нижче.

1.4. Справжні Правила, також інформація про Товар, розміщена на Сайті, є публічною офертою.

1.5. Відносини між Покупцем і Продавцем регулюються нормами законодавчого права про роздрібну купівлю-продаж.

1.6. Продавець залишає за собою право вносити зміни в існуючі Правила. Покупець зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Правилах.

1.7. Клієнт погоджується із Правилами натисканням кнопки "Підтвердити замовлення" на останньому етапі оформлення Замовлення на Сайті.

2. Оформлення Замовлення

2.1. Для оформлення Замовлення Покупцеві необхідно заповнити анкету з персоналізованою інформацією на сайті. Продавець не несе відповідальності за вірогідність інформації, розташованої Покупцем при реєстрації.

2.2. Замовлення Покупцем повинно бути оформлено самостійно на Сайті. При оформленні Замовлення Покупець повинен вказати інформацію про себе: П.І.Б. Покупця або назву фірми- юридичної особи; контактний телефон; адресу фізичної доставки (для "Друкованих" варіантів Товарів).

2.3. Покупцеві надається очікувана дата виготовлення й доставки. Реальна дата залежить від завантаженості лінії замовлень Продавця, часу, необхідного на обробку Замовлення й часу доставки замовлення Кур'єрською службою.

2.4. У випадку відсутності необхідних даних для виготовлення Товару Продавцем, із причин, що не залежать від Продавця, Продавець вправі анулювати зазначений Товар із Замовлення Клієнта й повідомити про це Покупця шляхом відправлення електронного повідомлення за адресою, зазначеною при реєстрації на Сайті. У випадку анулювання повністю або частково предоплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем банківським чеком або іншим способом за домовленістю з Покупцем.


Метою збору та обробки Ваших персональних даних є забезпечення реалізації трудових та адміністративно-правових відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухобліку. Згідно зі ст. 8 Закону N 2297, Ви маєте право:

1) знати про місцезнаходження бази персональних даних контрагентів, засновників, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місцепроживання (перебування) володільця чи розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані, що містяться у базі персональних даних контрагентів, засновників;
3) на доступ до своїх персональних даних, що містяться у базі персональних даних контрагентів, засновників;
4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються Ваші персональні дані у базі персональних даних контрагентів, засновників, а також отримувати зміст Ваших персональних даних, які зберігаються;
5) пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;
6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.


3. Доставка й оплата Товару

3.1. Ціна Товару вказується на Сайті. У випадку невірної ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець із першою нагодою інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Замовнику оплачену за Замовлення суму.

3.2. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в однобічному порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає й прив`язується до поточної вартості в умовних одиницях рівних 1 долару США. Способи оплати Товару зазначені на Сайті в розділі "Оформлення замовлення". При передоплаті Замовлення, воно приймається в обробку тільки після зарахування коштів  на розрахунковий рахунок Продавця. До цього Товар не йде до виготовлення, і можуть збільшитися терміни обробки Замовлення.

3.3. Коли сума завдатку складає 50% від суми замовлення, то решта 50% від суми договору сплачується по цінах "Продавця" за день до відвантження товару.

3.4. У випадку анулювання або зменшення об'єму замовлення з ініціативи "Покупця", "Продавець" не повертає йому суму попередньої оплати. Крім цього "Покупець" зобов'язаний відшкодувати усі затрати "Продавця" на виробництво решти продукції по замовленню "Покупця", що не покриваються сумою попередньої оплати.

3.5. Кількість, асортимент та вартість продукції по кожній наступній поставці обумовлюються новим замовленням.

3.6.  Право власності на товар "Покупець” набуває після оплати "Продавцю" 100% його вартості.

3.7.  Відвантаження товару "Покупцю” можливе лише після повної оплати його вартості

3.8. Особливості оплати Товару банківськими картами:
3.8.1. Операції по банківських картах відбуваються власником карти або уповноваженим їм особою за допомогою Біллінг компанії. Порядок оплати за допомогою банківських карт зазначений на Сайті Біллінга. Шахрайські операції з банківськими картами попадають під дію міжнародного права й будуть розслідувані Інтерполом.

3.8.2. Щоб уникнути випадків шахрайства, при підозрілих випадках використання онлайн гаманців і банківських карт, вся інформація про покупця буде направлятися у відповідні органи для подальшого розслідування

3.9. Продавець вправі надавати Покупцеві знижки на Товар і встановлювати систему бонусів. Порядок надання знижок, бонусів установлюється Продавцем в однобічному порядку.

3.10. Продавець прикладає всі зусилля для дотримання строків доставки, зазначених на Сайті, проте  , затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що відбулися не з вини Продавця.

3.11. Продавець не несе відповідальності за затримки й втрату товару з вини Кур'єрської служби.

3.12. Вартість доставки Замовлення розраховується, виходячи з його ваги, регіону й способу доставки, у деяких випадках вона залежить і від форми оплати. Попередня вартість доставки вказується в процесі оформлення Замовлення на Сайті.

3.13. Оплата товарів інтернет- магазину, здійснюється на складі Кур'єрської служби після отримання або представнику останньої , при доставці за домашньою адресою.

4. Повернення, Гарантії

4.1. Покупець не вправі відмовитися від замовленого Товару після підтвердження оплати на сайті.

4.2. Покупець не вправі відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний винятково Клієнтом, що його придбав. Якщо ж Покупець відмовляється оплачувати замовлену книгу або не забрав книгу в Курерській службі й книга повернулася Продавцеві, то Продавець має право через 30 календарних днів продати книгу в якості промоматеріала. Покупець погоджується, що в цьому випадку імена дітей і інша персональна інформація можуть стати доступні третім особам.

4.3. Продавець не несе відповідальності за брак і незадовільний зовнішній вигляд з вини неправильного заповнення анкети Покупцем або неякісної фотографії дитини.

4.4. Продавець зобов'язується замінити Товар, на аналогічний якщо виявлено брак у виготовленні з вини продавця. Дрібні помилки й неточності браком не вважаються.

4.5. Товар зіпсований з вини Кур'єрської служби обміну й поверненню не підлягає.

4.6. Після оплати страховки Кур'єрською службою Покупцю, останній має право зробити повторний платіж Продавцю, згідно рахунку за  попереднє замовлення. Продавець, зі своєї сторони, зробить все можливе, щодо першочерговості виконання данного замовлення.

4.7. Товар продавцем страхується на повну вартість. При отриманні на складі обовязково необхідно перевірити цілісність пакування та самого товару. З приводу знайдених пошкоджень потрібно скласти акт пошкодження чи втрати - на складі, а не вдома. Претензії поза складом Кур'єрської служби на момент отримання замовлення або без представника останньої , при доставці за домашньою адресою, не приймаються!

4.8. Продавець не несе відповідальності за збиток, заподіяний Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті. Продавець вправі переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права й обов'язки, що випливають із його відносин з Покупцем, третім особам.

5. Безпека, Конфіденційність

5.1. Конфіденційність і безпека є пріоритетними напрямками в діяльності Продавця. Як  конфіденційну інформацію Продавець розглядає (включаючи, але не обмежуючись): персональні дані Покупця при заповненні реєстраційних форм на Сайті (Ф.И.О., адреса електронної пошти, логин, пароль для доступу до Сайту); інші дані, розголошення яких може принести збиток Покупцеві.

Інформація, що Покупець, Продавець або Третя особа розміщає в інтерактивних розділах Сайту, а також отримана в результаті проведення опитувань і конкурсів, не розглядається Продавцем у якості конфіденційної.
Основні цілі захисту конфіденційної інформації. Продавець забезпечує безпеку конфіденційних даних з метою:

- запобігання витоку, розкрадання, перекручування, підробки інформації
- запобігання несанкціонованих дій по знищенню, перекручуванню, блокуванню інформації
- захисту права на збереження особистої таємниці й конфіденційності персональних даних

5.2. Використання конфіденційної інформації, наданої Покупцем і одержуваної Продавцем. Продавець використовує інформацію: для реєстрації Покупця на Сайті; для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем; для оцінки й аналізу роботи Сайту; для визначення переможця в акціях, проведених Продавцем. Продавець вправі направляти Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає одержувати розсилання від Продавця, він повинен відписатися використовуючи посилання внизу повідомлень.

5.3. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору із Продавцем, для виконання зобов'язань перед Покупцем. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до  вимог законодавства. Продавець одержує інформацію про іp- адресу відвідувача Сайту http://kazkovidim.at.ua Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

5.4. Методи забезпечення конфіденційності й безпеки. Для забезпечення безпеки конфіденційних даних Продавцем використовуються сучасні методи захисту інформації, включаючи, але не обмежуючись:
5.4.1. Систему "fіrewall";
5.4.2. Шифрування конфіденційних даних при передачі через Інтернет по (ІP і WAP протоколі) з використанням SSL.
* При передачі даних між комп'ютером Покупця й Сайтом платіжної системи дані шифруються по SSL- Протоколі, v.3.0.
* SSL- Протокол (Secure Sockets Layer, розробка компанії Netscape) працює "поверх" звичайного HTTP- Протоколу, за допомогою якого відбувається обмін даних через Інтернет, і забезпечує захищене з'єднання між вилученим комп'ютером і web- cервером. Завдяки SSL- Протоколу забезпечується:

- Взаємна аутентифікація Покупця, Продавця, платіжної системи
- Шифрування переданих даних. Шифрування відбувається з використанням унікальних ключів, що генеруються під час сеансу зв'язку: сеансові ключі ( SSL-Ключі)
- Перевірка цілісності даних, проведена, щоб упевнитися в тім, що вони не були змінені під час передачі через Інтернет
- При роботі через браузер при встановленні захищеного з'єднання в правому нижньому куті вікна браузера з'являється іконка SSL- З'єднання - золотий замок
- Програмне забезпечення для роботи Покупця по SSL- Протоколі убудовано в будь-який сучасний браузер.

5.5. У випадку виникнення в Покупця підозр щодо безпеки або можливості несанкціонованого використання його інформації третіми особами, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши електронний лист.

6. Форс-мажор

6.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань по даній Угоді, якщо воно стало наслідком обставин непереборної сили, а саме: стихійного лиха, військових дій, страйків і т. д.

6.2. В разі неможливості виконання однією з Сторін зобов'язань за даною Угодою, вона повинна повідомити про це іншу Сторону не пізніше ніж за 5 днів з моменту виникнення такої ситуації.

7. Порядок урегулювання спорів

7.1. У випадку виникнення непорозумінь по даному Договору Сторони вживають заходи по їх врегулюванню шляхом переговорів. У випадку виникнення питань і претензій з боку Покупця він звертається в Службу підтримки по телефону або через Форму зворотного зв'язку на Сайті.

7.2. У випадку неможливості урегулювання непорозуміння суперечки між Покупцем і Продавцем шляхом переговорів, які виникли по даному договору, непорозуміння, суперечки передаються на розгляд у господарський суд у відповідності з чинним законодавством України, Російської Федерації та законодавством США, міжнародним законодавством .
Календарь
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Книги для развития ребёнка.Персональная детская сказка.Детские книги © 2021
Каталог детских ресурсов 
 KINDER.RU Я в Google+