Казкові кімнати

Зареєструйся на акцію
та отримай
доступ

Головна » FAQ [ Додати питання ]

Запитання по дизайну та інформаційному наповненню книг [2]
Яким чином виглядатиме Ваша книга, і чому саме в нас потрібно зробити замовлення.
Запитання по замовленню [2]
Все, що Вас цікавить з приводу попередньго замовлення книги: як здійснюється зворотній звязок з клієнтом, строки на виконання, обєм замовлення, тощо...
Фінансові питання [2]
Все, що цікавить клієнта, з питань фінансового розрахунку, пільг та акцій.
Доставка товару [1]
Яким чином можна отримати наші товари? Служби доставки, та питання по співпраці з ними.

Як і кожна казка, книга несе в собі цікаву історію з виховною методикою. Ваша дитина потрапляє в чарівний вимір казки разом зі своїми рідними, друзями, близькими.


Сьогодні ні, оскільки у Вас є унікальна можливість створити разом з нами персоналізовану, дивовижну книгу з казками про вашу дитину, від якої в захваті залишаться не тільки дитина, а й вся родина.

Додав: Олександр (VladImir)

Покупцеві необхідно заповнити анкету з персоналізованою інформацією на сайті, замовлення покупцем повинно бути оформлено самостійно.


Оскільки персоніфікована книга друкується та випускається в єдиному екземплярі, і при 100% оплаті, покупець стає повноцінним та єдиним правовласником товару. У випадку несплати за виготовлений товар продавець залишає за собою право використовувати його в цілях реклами. Інформація надана замовником при оформленні замовлення не зберігається і не розповсюджується.


Доставка здійснюється будь якою службою за вибором замовника: Нова пошта, САТ, Делівері. Вартість доставки замовлення розраховується, виходячи з його ваги, регіону й способу доставки, у деяких випадках вона залежить і від форми оплати. Попередня вартість та терміни доставки вказується в процесі оформлення замовлення на Сайті.


Запуск замовлення в роботу гарантується при отриманні завдатку, який складає 50% від суми замовлення, решта 50% від суми договору сплачується по цінах "Продавця" за день до відправлення товару. Відвантаження товару здійснюється лише після 100% оплати його вартості. Ціна товару вказується на сайті.


Персоніфікована книга друкується та випускається в єдиному екземплярі, що потребує певних затрат, тому така книга не може бути випущена тиражем, що значно зменшило б затрати


Книги для развития ребёнка.Персональная детская сказка.Детские книги © 2020
Каталог детских ресурсов 
 KINDER.RU Я в Google+